Pirmsskolas pedagogi un speciālisti konferencē smelsies jaunas idejas un dalīsies pieredzē

Dialogs

Pirmsskolas pedagogi un speciālisti konferencē smelsies jaunas idejas un dalīsies pieredzē

Lai pārrunātu lielākās veiksmes un izaicinājumus, kā arī gūtu jaunas, radošas un inovatīvas idejas darbam pirmsskolas izglītības iestādēs, NordPlus Junior 2017 projekta “Atbildīgs dzīvesveids” noslēgumā š.g. 21. martā, VEF Kultūras pilī starptautiskā konferencē tiksies pedagogi un speciālisti.

Divu gadu garumā vienlaikus 3 valstu – Latvijas, Norvēģijas un Islandes – pirmsskolas bērnudārzā pievērsa īpašu uzmanību atbildīgam dzīvesveidam, iesaistot tajā gan pedagogus, gan bērnus, gan arī vecākus. Visa projekta gaitā akcents likts uz 5 dažādām jomām – veselīgu uzturu, aktīvu un kustīgu dzīvesveidu, dabu un vidu, pozitīvu dialogu un kultūras atšķirībām.

Tagad visu trīs valstu speciālisti un pirmsskolas izglītības iestāžu – “CreaKids” no Latvijas, “Laeringsverkstedet” no Norvēģijas un “Reykjakot” no Islandes – pedagogi aicināti piedalīties konferencē, lai dalītos pieredzē, meklētu jaunas un radošas pieejas pirmsskolas metodikā, kā arī smeltos idejas turpmākam darbam.

Starptautiskajai konferencei paredzētas divas daļas. Pirmajā daļā ar uzrunām uzstāsies iesaistīto valstu pārstāvji un pirmsskolas izglītības pedagogi, bet otrajā daļā būs iespēja iesaistīties trīs dažādās radošajās darbnīcās, kuras organizēs katra projektā pārstāvētā pirmsskola.

SAZIŅAI
e-pasts [email protected]

tālr. +371 29102425,+371 67561231

Saistītie raksti